Day 627 – Oregon Airshow ’12

Sierpień jest co roku miesiącem pokazów Oregon Air Show, odbywających się na naszym lotnisku w Hillsboro. O samych pokazach nie będę zbyt wiele pisał, bo były dość podobne do tych z zeszłego roku. Z latających nowości: zespół USAF Thunderbirds na F-16, Harriery i miejscowy MiG-17/LiM-6 w polskim malowaniu. Szkoda, że nie pojawił się Twin Beech, ale wrażeń i tak nie brakowało. Skrót na załączonym filmie.

13 komentarzy do wpisu “Day 627 – Oregon Airshow ’12

  1. Witam. Czytam od początku. Dzisiaj zdałem praktykę PPL więc czuję sie upoważniony do zabrania głosu. Świetna robota choć ostatnio nas zaniedbujesz ;) pozdr

  2. Faktycznie, Michał chyba strasznie „zalatany”… Ja osobiście czekam niecierpliwie na informacje o tych dodatkowych 4 godzinach nalotu zapowiadaną w poprzednim poście. No nic, trzeba jeszcze trochę poczekać :(

  3. Poleci ktoś jakąś dobrą szkołe gdzie mogę zdać licencję PPL na mazowszu. Chodzi mi o to aby nie była strasznie droga (tak do 23 tys.). Jest ktoś tu na blogu, kto zdawał w areoklubie w Dęblinie? Podobno tam kurs kosztuje 18 tys. Czy mają oni sprawne maszyny i dobrze uczą?

  4. No właśnie, mięły 2 tygodnie od „niedługo”… może za wielką kałużą czas płynie inaczej? Aaaa….może zakochany, wtedy czas staje w miejscu ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *