Pozytywnie

Kilka dni po rekrutacji pojawił e-mail z listą szczęśliwców, którzy przeszli przez sito i mogą powoli szykować się do pracy pilota Boeinga 737. Wśród nich… także i ja! Radość, szampan, fajerwerki, ale też wiele wątpliwości i pytań. Na przykład: kiedy ma się rozpocząć Type Rating? Co z MCC? Kiedy rozstać się obecnym pracodawcą? Co z zaplanowanym od dawna urlopem?

Na szczęście wszystko dobrze się zgrało. Szkolenie zacznie się pod koniec stycznia, wypowiedzenie zdążyłem złożyć, mieszkanie w Pradze załatwione. O resztę będę się martwił za dwa tygodnie. Teraz czekają na mnie trzy siódemki i dużo słońca!

IMG_1130.JPG

21 komentarzy do wpisu “Pozytywnie

 1. Dla wyjaśnienia, choć to chyba oczywiste: TAM nie jest moim przyszłym pracodawcą.

 2. A więc przeczucie mnie nie myliło… :) Michale, WIELKIE GRATULACJE, kibicuję Ci od pierwszego wpisu i mam nadzieję, że nie zapomnisz o wiernych czytelnikach…

 3. Też bym TAM poleciał:) zresztą podczas moich wojaży nauczyłem się, że nie ważne gdzie ważne z kim:)… Wieeeelkie gratulacje Michał ani chwili nie miałem wątpliwości, że się Tobie uda.

  @Texas o ile dobrze pamiętam i jak tam niechcący nie nalałeś sobie piwka do popcornu?

 4. To tylko patrzeć jak w kokpicie spotkają się cpt. AllOver i FO Aviate i relację z jednego lotu będziemy mieć z dwóch blogów :) Już nie mogę się doczekać….

 5. Gratulacje!!! Chwilę mnie nie było a tu taka łamiąca wiadomość :) Rewelacja, marzenia się spełniają :) Powodzenia!

 6. Dziękuję wszystkim za miłe słowa! Postaram się oczywiście kontynuować bloga i pisać tak często, jak będzie to możliwe i… ciekawe :)

 7. Gratulacje!!!

  Chwilę nie zaglądałem na blog a tutaj takie rewelacje!!!
  Piękne zwieńczenie kilku lat treningu…ale mam nadzieję, że to tylko początek nowego rozdziału w historii bloga!!!

 8. Wiedziałem ;))) gratki.
  Jest szansa dowiedzieć się o jakiej kwocie mówimy za TR ?
  Z pewnością do odpracowania przez x lat ale interesuje mnie rząd wielkości (jeśli to nie super tajemnica)

 9. Koszt z cennika ośrodka szkolenia, czyli około 20 tysięcy europejskiej waluty (wraz z base trainingiem). W ile można odpracować to już indywidualna kwestia, każdy inaczej oszczędza. Ale niskie stopy procentowe trochę ułatwiają sprawę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *