Piąta sesja: koniec

Udało się! Roczna przygoda z ATPLem zakończona. I choć na dobrą sprawę zdane egzaminy nic konkretnego jeszcze nie oznaczają, to jest się z czego cieszyć. Po kompromitacyjnym występie w zeszłym miesiącu udało się tym razem rozprawić z ostatnim przedmiotem, choć jak widać nie było to takie oczywiste zwycięstwo.

Instrumentation – 80,0%

Tak naprawdę szczegółowe wyniki nie mają większego znaczenia. Liczy się jedynie to, że egzaminy mam już za sobą. Koniec z bazą pytań JAA i na razie koniec z wizytami w ULCu! Radość tym podwójna, że z powodu mojego wyjazdu ewentualna poprawka byłaby mocno utrudniona. Ale na szczęście się udało, FINITO.

Wszystkim rozpoczynającym tej jesieni kurs ATPLowy życzę powodzenia i szczerze współczuję :)

7 komentarzy do wpisu “Piąta sesja: koniec

  1. Gratulacje! Mam nadzieję, że na blogu nadal będziesz opisywał swoją drogę w przestworza i już niedługo pojawią się wpisy ze szkolenia na konkretne maszyny ;-)

  2. Po pierwsze – gratulacje!
    Po drugie mam pytanie. Czy zaliczona teoria w ULC-u jest ważna bezterminowo?
    pzdr
    speagle

  3. Nie. Teoria na potrzeby IR oraz CPL ważna jest 3 lata od zdania egzaminu, na potrzeby ATPL ważna jest 7 lat od zdania egzaminu lub ostatniego przedłużenia IR.

  4. cudaziPaździernik 19, 2011Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adiniscipg elit. In venenatis erat nec libero lacinia at ullamcorper nisl convallis. In nec ultricies ligula. Nulla facilisi. Nam non quam at tellus scelerisque ultrices et et dolor. Vivamus vitae libero augue, id pellentesque metus. In non turpis at quam facilisis vulputate et sed sapien. Integer porttitor placerat venenatis. Vestibulum et laoreet erat. Curabitur dapibus odio tortor. Morbi non ipsum nec nibh facilisis cursus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *