Pozytywnie

Kilka dni po rekrutacji pojawił e-mail z listą szczęśliwców, którzy przeszli przez sito i mogą powoli szykować się do pracy pilota Boeinga 737. Wśród nich… także i ja! Radość, szampan, fajerwerki, ale też wiele wątpliwości i pytań. Na przykład: kiedy ma się rozpocząć Type Rating? Co z MCC? Kiedy rozstać się obecnym pracodawcą? Co z zaplanowanym od dawna urlopem?

Na szczęście wszystko dobrze się zgrało. Szkolenie zacznie się pod koniec stycznia, wypowiedzenie zdążyłem złożyć, mieszkanie w Pradze załatwione. O resztę będę się martwił za dwa tygodnie. Teraz czekają na mnie trzy siódemki i dużo słońca!

IMG_1130.JPG

21 komentarzy do wpisu “Pozytywnie

 1. Dla wyjaśnienia, choć to chyba oczywiste: TAM nie jest moim przyszłym pracodawcą.

 2. A więc przeczucie mnie nie myliło… :) Michale, WIELKIE GRATULACJE, kibicuję Ci od pierwszego wpisu i mam nadzieję, że nie zapomnisz o wiernych czytelnikach…

 3. Też bym TAM poleciał:) zresztą podczas moich wojaży nauczyłem się, że nie ważne gdzie ważne z kim:)… Wieeeelkie gratulacje Michał ani chwili nie miałem wątpliwości, że się Tobie uda.

  @Texas o ile dobrze pamiętam i jak tam niechcący nie nalałeś sobie piwka do popcornu?

 4. To tylko patrzeć jak w kokpicie spotkają się cpt. AllOver i FO Aviate i relację z jednego lotu będziemy mieć z dwóch blogów :) Już nie mogę się doczekać….

 5. Gratulacje!!! Chwilę mnie nie było a tu taka łamiąca wiadomość :) Rewelacja, marzenia się spełniają :) Powodzenia!

 6. Dziękuję wszystkim za miłe słowa! Postaram się oczywiście kontynuować bloga i pisać tak często, jak będzie to możliwe i… ciekawe :)

 7. Gratulacje!!!

  Chwilę nie zaglądałem na blog a tutaj takie rewelacje!!!
  Piękne zwieńczenie kilku lat treningu…ale mam nadzieję, że to tylko początek nowego rozdziału w historii bloga!!!

 8. Wiedziałem ;))) gratki.
  Jest szansa dowiedzieć się o jakiej kwocie mówimy za TR ?
  Z pewnością do odpracowania przez x lat ale interesuje mnie rząd wielkości (jeśli to nie super tajemnica)

 9. Koszt z cennika ośrodka szkolenia, czyli około 20 tysięcy europejskiej waluty (wraz z base trainingiem). W ile można odpracować to już indywidualna kwestia, każdy inaczej oszczędza. Ale niskie stopy procentowe trochę ułatwiają sprawę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *